O.S.E. Security Consulting, s.r.o.
O nás

  • Instalace obchůzkového kontrolního systému zdarma
  • Každodenní kontroly stráží zásahovou jednotkou zdarma
  • Zajištění služeb na míru v souladu s vašimi potřebami

Naše firma zaměstnává více než 200 zaměstnanců a poskytuje služby více než 1 200 klientům. Jsme největší bezpečnostní agenturou na Hodonínsku a Břeclavsku. Pracujeme s nejmodernější technologií, zajišťujeme střežení soukromých i firemních objektů a vozidel. Zaměřujeme se také na satelitní hlídání a ostrahu objektů přes kamerový systém. Stojíme na vaší straně a ochraňujeme váš majetek.

200
Pracovníků v naší společnosti
6
Nonstop připravených zásahových vozidel
1200
Klientů využívá
naše služby
1827
Zásahů bylo provedeno za rok 2018

Hodnoty naší společnosti

Energetická nezávislost

Stejně jako váš elektronický zabezpečovací systém je v případě výpadku elektrického proudu napájen záložní baterií, je operační středisko naší společnosti napájeno ze záložních akumulátorů (UPS). V případě, že dojde k výpadku delšímu než 10 minut, je automaticky spuštěna benzínová elektrocentrála.

Nabídka služeb

Nabízíme vám nejširší portfolio služeb bezpečnostního charakteru v regionu: elektronickou a fyzickou ostrahu, patrolovací službu, satelitní hlídání vozidel vč. knihy jízd, převozy finanční hotovosti, zabezpečení společenských a kulturních akcí, instalace elektronických systémů, kontrola práce neschopných zaměstnanců a další služby.

Komunikační nezávislost

Telekomunikační spojení mezi operačním střediskem, zásahovou jednotkou a fyzickou ostrahou probíhá výhradně po vlastní rádiové síti. Díky rychlé a bezporuchové komunikaci řešíme okamžitě aktuální události např. alarm, požár či napadení objektu. Rádiová komunikace dále slouží operačnímu středisku k provádění pravidelných kontrol všech strážných ve službě. 

Cenová politika

Jednáme s vámi vždy na rovinu! V ceně elektronické ostrahy objektu jsou zahrnuty poplatky: registrační poplatek za připojení na PCO, výjezdy ke střeženému objektu nebo zdarma zasílaný měsíční přehled zpráv z PCO. Cena za fyzickou ostrahu zahrnuje kompletní nabídku služeb: obchůzkový systém WinKontrol 2000, zásahovou jednotku pro případ potřeby nebo možnost připojení EZS a EPS na PCO

Máte dotaz ohledně fyzické ostrahy? Rádi vám pomůžeme a poradíme.
Kontaktujte nás! Navrhneme vám řešení na míru.

Vozový park je důležitou součástí naší společnosti

V každé oblasti, kde působí současně i zásahové jednotky PCO dostává zákazník zdarma i službu zásahu na objektu. V případě mimořádné události v objektu je do střeženého objektu přizvána i zásahová jednotka PCO k posílení ostrahy a zamezení vzniku dalších škod. Zásahová jednotka dále provádí každodenní kontrolu výkonu strážní služby.

Zásahový vůz

Naši klienti

Špičková technologie zabezpečení

Z důvodu stále se zvyšující kriminality a rafinovanosti pachatelů nabízíme našim klientům nejnovější bezpečnostní technologie. Přenos dat z elektronického zabezpečovacího systému (EZS) na Pult centrální ochrany (PCO) je nejslabší článek celého bezpečnostního systému. Rádiový systém RHMS2000 nebo GPRS komunikátor nabízený naší agenturou přenáší data na PCO bez časové prodlevy a má výhodu zpětné vazby objektu s PCO, tzn. každé 2 minuty je provedena kontrola spojení. Díky tomu je přenos dat z EZS na PCO prakticky nenapadnutelný případným pachatelem.

Chcete provést připojení vaší firmy na Pult centrální ochrany? Rádi vám pomůžeme a poradíme.
Kontaktujte nás! Navrhneme vám řešení na míru.

Jsme připraveni na jakoukoliv situaci

Společnost O.S.E. Security Consulting, s.r.o. je pojištěna proti škodám na majetku třetích osob a dále proti škodám způsobených dodavateli v souvislosti s výkonem strážní služby u České pojišťovny a.s. a to do výše 40.000.000 Kč.

Česká Pojištovna logo